Polecamy

Innowacyjny zabieg INNO-EXFO Lightening posiada silne właściwości rozjaśniające skórę. Jego unikalny skład tworzy aż ponad osiem substancji rozjaśniających skórę. Skład INNO-EXFO Lightening stanowią pochodne witaminy A oraz aktywne składniki depigmentacyjne, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Po zastosowaniu peelingu następuje intensywna odbudowa naskórka oraz przebudowa i regeneracja włókien kolagenowych. Zaletą INNO-EXFO Lightening jest działanie na różnych poziomach skóry. Na poziomie naskórka następuje pobudzenie regeneracji komórkowej a tym samym pogrubienie skóry i naskórka. Na poziomie skóry właściwej działanie peelingu skutecznie hamuje i rozprasza akumulację melaniny. Głównym wskazaniem do zabiegu są przebarwienia (zaburzenie procesu melanogenezy), zalecany również w terapii anti-aging, skórze tłustej, łojotokowej czy bliznach potrądzikowych.

Skład: Kwas Retinowy + Morwa biała + Idbeone-Light + Kwas kojowy + Emblica + Arbutyna + Kwas salicylowy + Chromabright

  • Kwas retinowy – jest najskuteczniejszym retinoidem o działaniu przeciwstarzeniowym i usuwającym efekty fotostarzenia się skóry.
  • Morwa biała – działanie rozjaśniające.
  • Idebenone – Light – innowacyjny składnik rozjaśniający skórę.
  • Kwas kojowy – środek stosowany w produktach do usuwania przebarwień skóry. Jest zbliżony pod względem właściwości chemicznych do hydrochinonu.
  • Emblica – jest efektywnym antyoksydantem i jednym z najbardziej bogatych źródeł witaminy C w formie naturalnej.
  • Arbutyna – pochodna hydrochinonu, naturalny czynnik o działaniu depigmentacyjnym
  • Kwas Salicylowy – w przypadku terapii przebarwień zapewnia niezbędne działanie eksfoliacyjne.
  • Chromabright – badania prowadzone nad Chromabright potwierdziły jego wysoki stopień efektywności (w porównaniu z kwasem kojowym) przy zagwarantowaniu najwyższego profilu bezpieczeństwa tj. braku działania cytotoksycznego i drażniącego skórę, które często występują w przypadku stosowania surowców o działaniu rozjaśniającym. Dodatkowo Chromabright wyróżnia się spośród innych istniejących surowców rozjaśniających niespotykanym dotąd działaniem fotoprotekcyjnym, chroniąc komórki pozbawione melaniny przed agresywnym działaniem promieniowania UV.

Wskazania główne do zabiegu:
– Przebarwienia starcze
– Przebarwienia posłoneczne
– Zmarszczki
– Trądzik

Główne zalety: INO-EXFO Lightening nie jest zabiegiem inwazyjnym i nie powoduje wyłączenia pacjenta z codziennego życia.

Zabieg może być stosowany raz na miesiąc i lekarz decyduje o powtórzeniu kuracji.

cena zabiegu 350zł